Pages

5 Mayıs 2013 Pazar

Dungeon Rampage Para Hilesi


Dungeon Rampage hileleri. 2013 en güncel Dungeon Rampage para hilesi, diğer hoyun hileleri ve ipuçlarını sayfamızda paylaştığımız videolarda inceleyebilirsiniz…

Dungeon Rampage arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz eğlenceli bir online oyundur. Oyunda çeşitli canavarları öldürerek seviye atlıyoruz ve paralar kazanarak çeşitli eşyalar alıyoruz.

Dungeon Rampage Oyunu Nasıl Oynanır?
Öncelikle sizlere oyunu nasıl oynayacağımızı ve nasıl gireceğimizi kısaca anlatmak istiyorum. Facebook üzerinden arama kutusuna Dungeon Rampage yazarak çıkan menüde “oyna” tuşuna tıklıyoruz. Bu kadar basit. Sonrasında karşımıza güzel bir tanıtım çıkıyor. Daha doğrusu oyunun hikayesi çıkıyor. Küçük bir kızın elinde bulunan köpekçiği düşmanlarımız korkunç bir şekilde yutuyor ve oyun başlıyor. Sonrasında bir savaşçı ile oyuna başlıyoruz. Yön tuşları ile hareket ettirdiğimiz bu savaşçıyla x ve z tuşları ile de vuruş yaptırıyoruz. Elindeki balta ile öncelikle sandıkları kırarak altınları topluyoruz. Sonrasında karşımıza düşmanlarımız çıkıyor. İlk olarak şövalyeler geliyor ve bunlar Z tuşuyla dövüyoruz. X ile daha güçlü vuruşlar yapabiliyoruz ancak dolması biraz zaman alıyor. Yani seri çalışmıyor bu vuruş. 1 ve 2 tuşlarına basarsak canımızı fulleyebiliriz. Sağ alt kısımda bulunan yıldızları tamamladığımızda ise süper güçlü olabiliyoruz ve çok hızlı hareket edip, düşmanlarımıza çok daha seri ve güçlü bir şekilde vurabiliyoruz. İlk oyun sonunda karşımıza çıkan boğayı öldürüyoruz ve oyun bitiyor. İlk oyunu bitirdiğimizde karakterimiz level atlıyor ve level 2 oluyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder